NFS – Tipy do praxe

Ahojte všetci,

Chcel by som Vám pomocou môjho podcastu „Život Fyzio“ a tohto webu povedať pár užitočných tipov ako si uľahčiť prácu a posunúť svoje skúsenosti či vedomosti na vyššiu úroveň.

Začal by som takou nultou úvodnou časťou, ako som prišiel do klubu cca 2 mesiace po vysokej škole, s kopou ideálov a myšlienok ako to idem robiť a ako idem objaviť „Ameriku“. Prišiel som do klubu Piešťanské Čajky, kde vlastne nič čo sa týka či už regenerácie alebo rehabilitácie skoro nefungovalo. Jediné čo sa využívalo bolo 1x do týždňa celková kryoterapia a počas tréningového procesu ice-bath(ľadový kúpeľ) + masáže. Pamätám si ako dnes keď sa stalo moje prvé „zranenie“, ako ma to od toho zranenia fackalo prvý polrok z jednej či druhej strany až som nevedel čo je vlastne dobre a čo je zle. Nie nadarmo sa hovorí tá otrepaná fráza, že „začiatky sú všade vždy ťažké“.

Preto by som Vám rád, v nasledujúcich dieloch respektíve článkoch priniesol v takej mini-sérii niečo čo som si postupne vymyslel sám a čo mi fungovalo aj v praxi. 

Už na začiatku hovorím, nebude to nič veľkolepé a svetoborné, no možno to niekomu naozaj pomôže a práve pre týchto ľudí bude tento blog (verím že ich zopár bude J). Ak sa Vám to bude páčiť, budem rád keď to budete ďalej zdieľať a posúvať tie informácie medzi ďalších ľudí z vášho okolia.

Už čoskoro vyjde prvá časť o tom ako som si vytvoril svoju prvú „Evidenciu Zranení“ a používam ju s malými modifikáciami dodnes.

Pokračovanie NFS – Tipy do praxe I.


Nájdete ma na sociálnych sieťach

Facebook – Michal Nagaj  

Fanpage – Physio Nagaj   

Instagram – @michal.nagaj

Nezabudnite, že môžete počúvať aj podcast! TU⇓

 

 

 

MN

X